Går for dongeri

Levi's satsing på revitaliseringen av merkevaren fortsetter med uforminsket styrke.
9848 e9af6 original

De siste fire årene har Levi-Strauss jobbet intenst for å gjenerobre sin tidligere status som jeans-konge. Blant annet ansatte de Rebeccaa Van Dyck som global chief marketing officer, en dame som har ledet både Nikes «Just Do It»-kampanje og markedsføringen for Apples Iphone (hun har nå byttet jobb igjen og innehar i dag samme stilling hos … du gjettet det: Facebook.)

«Go Forth»-kampanjen hadde oppstart i 2009, og den første verdensomspennende reklamefilmen for kampanjen gjorde Levi's til det best likte jeansmerke på Facebook under en uke.

Den siste filmen i serien, som du ser i mediespilleren, er utviklet av Wieden + Kennedy og regissert av Lance Acord (Park Pictures). Filmen er en montasje av folk som tar på seg morgenbuksene mens de forbereder seg på resten av dagen.