Equipped for Epic Moments
Gore-Tex og Anton Sport ønsket å øke interessen for nye produkter i god tid før vintersesongen 2012-13 hadde startet. De ønsket å vekke vinterfølelsen til ski- og friluftsinteresserte for å starte planleggingen av sesongen. I tillegg ønsket de en kampanje som skulle tas ut gjennom butikkene og de ansatte. Utfordringen var derfor å vekke en målgruppe fra sommerdvalen. En målgruppe som er bortskjemt på rådyre skifilmer og storslagne foto. Vennligst se presentasjonsfilm for beskrivelse av idé og gjennomføring.
Aktuelt byrå

Anorak



Gore-Tex og Anton Sport ønsket å øke interessen for nye produkter i god tid før vintersesongen 2012-13 hadde startet. De ønsket å vekke vinterfølelsen til ski- og friluftsinteresserte for å starte planleggingen av sesongen. I tillegg ønsket de en kampanje som skulle tas ut gjennom butikkene og de ansatte.
Utfordringen var derfor å vekke en målgruppe fra sommerdvalen. En målgruppe som er bortskjemt på rådyre skifilmer og storslagne foto.
Vennligst se presentasjonsfilm for beskrivelse av idé og gjennomføring.