Skal fylle visitnorway.com med innhold

Making Waves har i lang tid jobbet med utvikling og vedlikehold av nettstedet visitnorway.com og har en rammeavtale med Innovasjon Norge. Arbeidet som skal videreføres omfatter innholdsproduksjon, oversettelse, kvalitetssikring og publisering for den norske og alle internasjonale versjoner av visitnorway.com. Som en del av avtalen skal Making Waves overta webredaksjonen for visitnorway.com fra Innovasjon Norge.
Fokuserer på kvalitet. Making Waves er et norsk konsulentselskap kompetanse innen alle deler av utvikling og vedlikehold av nettbaserte løsninger.
– Avtalen med Innovasjon Norge ser vi på som en bekreftelse på at våre kunder også ønsker å løse sine behov med å bruke vårt spesialistmiljø på mer kontinuerlig basis, forteller administrerende direktør Dag Honningsvåg i Making Waves.
– Visitnorway.com er en omfattende og mye brukt tjeneste. Vi har store felles ambisjoner om å fortsette det gode innholdsarbeidet som er gjort på denne løsningen, sier Honningsvåg i en kommentar til avtalen.