StepStone velger iProspect

Rekrutteringsselskapet StepStone velger søkemotormarkedsføringsbyrået iProspect.


StepStone er for tiden i sterk vekst og er nå den nest største leverandøren innen online rekruttering i det norske markedet med mer enn 100.000 unike jobbsøkere hver måned.
– For å kunne nå våre mål for 2011 hadde vi behov for å bli mer synlig, og da var det naturlig å legge mye fokus på søk. Vi så på en rekke ulike byråer, men valget endte til slutt på iProspect, sier Eirik Steen Nøding, Markedssjef i StepStone AS.

IProspect blir ansvarlig for alt av søkemotorannonsering for StepStone, og vil jobbe tett med selskapet for å maksimere resultatene gjennom søkemotorene.
– Dette blir et spennende samarbeid, siden StepStone allerede har mye kunnskap om søkemotorannonsering, og vi sammen former et godt team som har alle forutsetninger til å nå de målene vi setter oss, sier Kjetil Sem, kundeansvarlig i iProspect.