Det er de fire kreatørene i Smeh, Torstein Søreide Skogedal, Thomas Larsen Eltvik, Hauk Brochmann og Frederik Feiler som har utarbeidet konsept og ny reklamefilm for Sætre.
Konseptet skal kunne snakke om alle kjekstypene til Sætre, alle inngangsporter og alle anledninger. Uansett om det er på film, utendørs eller når vi viser fristelse. Det kan være både morsomt og seriøst, men lander alltid med et glimt i øyet når konseptet i seg selv er såpass muntert. Og så er det jo veldig veldig sant at kjeks er kjeks å ha.
– Nå har vi gjort et større poeng ut av Sætre-hanen som har vært med oss siden 1883 – en lojal turvenn og distinkt merkemarkør som skal løfte hele vår portefølje fremover. sier produktsjef for Sætre, Karoline Aamodt Foss.
Involverte byråer
Bård Røssevold
Regi
Martin Engh
Regi
Magnus Furset
Fotograf
Kaja R. H. Bang
Matstylist
Jakob Anderson
Fotograf
Verdens Sterkeste Mann Lyddesign og hanevoice
Andre involverte
Petter Fagelund
Musikk
Henrik Norem
Ansvarlig hos Sætre (Orkla)
Karoline Aamodt Foss
Ansvarlig hos Sætre (Orkla)
Julie Undlien Wisth
Ansvarlig hos Sætre (Orkla)
Karen Skøien
Ansvarlig hos Sætre (Orkla)