Mer moro til Norsk Tipping
Aktuelt byrå
Isobar Norge AS
Forrige uke lanserte Norsk Tipping 65 nye spill på nett, mobil og nettbrett, for å ta opp konkurransen med utenlandske aktører. Nå er reklamefilmene for satsingen klar. Det er Isobar som står bak reklamekampanjen.
– Dette har på alle måter vært en morsom jobb og jeg er stolt over sluttproduktet! Vår største utfordring var å finne en form og et uttrykk som både forteller at dette er noe nytt, men samtidig noe som forbindes med Norsk Tipping, sier kunderådgiver i Isobar, Maria Lima.
Lanseringskampanjen inkluderer et knippe filmer, utendørsreklame, nettannonser og aktiviteter på sosiale medier.
– Det har vært morsomt å arbeide med hele verktøykassen vår, fra det tradisjonelle til det digitale, sier teamet i Isobar.